ضمانت خرید

وقتی شما به باناشر اعتماد کرده و از ما خرید می‌کنید؛ برای ما اهمیت زیادی دارد که سفارش شما در کوتاه‌ترین زمان و با بهترین بسته‌بندی به شما برسد. برای رسیدن به این مطلوب، کتاب‌ها به لحاظ سلامت ظاهری کنترل شده و به زیباترین شکل ممکن بسته‌بندی می‌شوند. در بسته‌بندی‌ها هدایایی هم برای شما گذاشته‌ایم. برای ما مهم است که اگر در کتابی ایرادی وجود دارد مثلاً بعضی از صفحات کتاب سفید چاپ شده‌اند یا بعضی از صفحات تکرار شده‌اند و یا احیاناً بعضی از صفحات کتاب چاپ نشده‌اند (ایرادی که معمولاً در کتاب‌های ناشران پیش می‌آید) شما نگران نباشید. اگر چنین ایرادی در کتاب وجود داشته باشد، ما کتاب را برای شما تعویض می‌کنیم. همچنین اگر در هنگام ارسال (با وجود اینکه ما سعی می‌کنیم با بسته‌بندی پلاستیکی و کادوپیچ کردن کتاب سلامت حمل کتاب را تأمین کنیم) ایرادی برای کتاب به وجود بیاید، کتاب را برای شما تعویض می‌کنیم.

چطور می‌توانیم از ضمانت خرید باناشر استفاده کنیم؟

  1. اگر کتابی که خرید کرده‌اید به لحاظ ظاهری ایراد داشته باشد (مثلاً جلد کتاب پاره شده باشد، کتاب در اثر آب‌خوردن نم‌دار شده باشد و یا ایرادهایی مانند آن) لازم است حداکثر ظرف 1 روز کاری بعد از دریافت کتاب از طریق تلفن‌های باناشر به ما اطلاع داده شود.
  2. اگر کتابی که خرید کرده‌اید اشکال چاپی داشته باشد (مثلاً بعضی از صفحات کتاب چاپ نشده باشد، یا بعضی از صفحات کتاب دوبار چاپ شده باشند و یا ایرادهایی مانند آن) باید حداکثر 10 روز کاری بعد از دریافت کتاب از طریق تلفن‌های باناشر به ما اطلاع داده شود.
  3. اگر کتابی که به دست شما رسیده با کتابی که خرید کرده‌اید مغایرت دارد، باید حداکثر 1 روز کاری بعد از دریافت کتاب از طریق تلفن‌های باناشر به ما اطلاع داده شود.

اگر کتابی ایراد داشته باشد چطور می‌توانم کتاب جدید را دریافت کنم؟

لطفاً‌ با تلفن‌های باناشر تماس بگیرید و به این نکات توجه داشته باشید:

  1. کتاب را با اطلاع و هماهنگی قبلی برای ما ارسال کنید.
  2. کتاب باید با بسته‌بندی مناسب و صرفاً از طریق پست پیشتاز به نشانی ما ارسال شود. اگر از سایر شیوه‌های پستی کتاب را برای ما ارسال کنید هزینه بازگرداندن کتاب به عهده شماست. هزینه پست پیشتاز براساس قبض شرکت پست، به کارت شما واریز می‌شود.
  3. مرجوع یا تعویض کتاب صرفاً برای مواردی هست که کتاب ایراد ظاهری یا چاپی داشته باشد و برای سایر موارد مانند نوع کتاب یا تعداد درخواستی امکان مرجوع یا تعویض وجود ندارد
  4. لازم هست فاکتوری که هنگام خرید در بسته شما گذاشته شده به همراه کتاب برای ما ارسال کنید و در پشت برگه فاکتور توضیحات خود را در مورد مشکل کتاب دریافتی بنویسید.
  5. شماره کارت عابربانک خود را در پشت فاکتور یادداشت کنید تا هزینه ارسال کتاب برای ما به شما عودت داده شود. توجه داشته باشید این شماره باید با شماره کارتی که خرید را انجام داده‌اید یکسان باشد.
  6. کتاب را داخل پاکت جداگانه‌ای بگذارید و از نوشتن توضیح ی نشانی یا هر مورد دیگری روی بسته اجتناب کنید.