سؤالات رایج

هزینه ارسال سفارش چقدر است؟

ارسال کتاب‌های باناشر از طریق پست بوده و رایگان می‌باشد.

چه روش‌هایی برای ارسال سفارش وجود دارد؟

ارسال کتاب‌های باناشر از طریق پست می‌باشد.

آیا ارسال سفارش به همه شهرها امکان‌پذیر است؟

بله، باناشر سفارشات مشتریان خود را به تمامی شهرهای ایران ارسال می‌کند.

اگر کتابی موجود نباشد چطور می‌توانم آن را تهیه کنم؟

درصورتی‌که کتابی موجود نباشد می‌توانید با تماس با ما آن را سفارش دهید. باناشر کتاب را برای شما تهیه خواهد کرد.

اگر پشیمان شده باشم و بخواهم سفارش خود را لغو کنم باید چه کنم؟

اگر به هر دلیلی پس از پرداخت وجه سفارش از خرید خود پشیمان شده‌اید. در اولین فرصت در ساعات اداری با شماره‌های مندرج در بخش تماس با ما در سایت، با ما تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمایید. تنها درصورتی‌که سفارش شما هنوز از انبار جمع‌آوری نشده باشد و در مرحله ارسال قرار نگرفته باشد امکان مرجوع نمودن آن وجود دارد و مبلغ پرداخت شده توسط شما به حساب شما عودت داده می‌شود.

محتویات بسته‌ای که دریافت کردم با سفارش من مغایرت دارد باید چه اقدامی کنم؟

در این صورت در اولین فرصت و در ساعات اداری با شماره‌های مندرج در بخش تماس با ما در سایت تماس بگیرید و مشکل را اعلام کنید تا در اولین فرصت به هزینه باناشر مغایرت پیش آمده برطرف گردد.

کتابی که دریافت کرده‌ام آسیب دیده است باید چه کار کنم؟

ما در باناشر تلاش می‌کنیم تا با بسته‌بندی خوب و با کیفیت، ریسک آسیب‌دیدگی سفارش شما را به حداقل برسانیم اما متأسفانه گاهی در زمان حمل‌ونقل سفارش از طریق پست ممکن است به سفارش شما آسیب وارد شود. با اینکه پست جمهوری اسلامی ایران ضمانتی بابت تحویل سالم کتاب به مشتریان نمی‌دهد اما درصورتی‌که سفارش شما حتی پس از تحویل به پست نیز آسیب دیده باشد کافیست در اولین فرصت و در ساعات اداری با شماره‌های مندرج در بخش تماس با ما در سایت تماس بگیرید و مشکل را اعلام نمایید در این صورت می‌توانید سفارش را با هزینه باناشر به نشانی ما ارسال نمایید تا مجدداً سفارش شما تحویل پست گردد.