درباره ما

باناشر پل ارتباطی است بین شما و دنیای کتاب. هدف باناشر این است که با تخفیف مناسب بتواند کمکی به قشر کتابخوان کند. ما فکر می‌کنیم می‌توان با استفاده از کسب و کار در فضای مجازی کتاب را با تخفیف مناسبی به مخاطب کتابخوان رساند. مهم نیست شما در کجای ایران زندگی می‌کنید. ما کتاب‌ها را در معرض دید شما و انتخاب شما می‌گذاریم. ما کتاب را به خانه‌های شما خواهیم آورد.

برنامه باناشر برای فروش

  1. کتاب‌هایی که در باناشر آورده شده بعد از خرید و پرداخت وجه از سوی مشتری، بسته‌بندی شده و از طریق شرکت پست برای شما ارسال می‌شود.
  2. کتاب‌هایی که در باناشر آورده شده از مراکز پخش معتبر یا مستقیماً از ناشران تهیه شده و باناشر تمام تلاش خود را می‌کند تا کتاب‌های تقلبی (افستی) در انبار خود نداشته باشد.
  3. کتاب‌هایی که در باناشر آورده شده از وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی مجوز دارند و کتاب‌هایی که در خارج از ایران تولید شده‌اند یا مجوز ندارند و یا چاپ آن‌ها ممنوع است در باناشر عرضه نمی‌شوند.
  4. مرسوله‌های پستی بعد از تحویل به پست به عهده پست می‌باشد. تمامی بسته‌های پستی نیز بیمه هستند. بعد از ارسال کتاب شما، کد رهگیری بسته‌ پستی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که از طریق نشانی newtracking.post.ir در وبگاه رسمی اداره پست قابل پیگیری می‌باشد.
  5. مشخصات خریدار (مانند نشانی، شماره تماس، ای‌میل و سایر اطلاعات) برای ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی بوده و باناشر آن را در اختیار هیچ‌کسی قرار نخواهد داد.
  6. خریدهای شما تا 2 روز کاری بعد از انجام خرید، تحویل پست خواهد شد.
  7. هزینه پستی (شامل هزینه ارسال و بسته‌بندی) در گزارش پیگیری مرسوله پستی درج نمی‌شود.
  8. اگر در هنگام خرید، و زمانی که به صفحه پرداخت بانک منتقل می‌شوید، عبارت «پرداخت موفق» آورده می‌شود ولی کد رهگیری به شما داده نمی‌شود، عملیات خرید شما با مشکل مواجه شده و مبلغ به حساب شما بازخواهد گشت. اگر این اتفاق نیفتاد، با بانک پذیرنده باید تماس بگیرید.